Rok 2015/2016

Osiągnięcia klas II-III w roku szkolnym 2015/2016

1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienia: Antoni Merecki kl.2c, Tymoteusz Zawadzki kl.3a, Julia Lamorska kl.3a, Alicja Kajdan kl.3a, Andrzej Szalonkiewicz kl. 3b

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

1480 miejsce w kraju, najlepszy wynik w klasach trzecich w szkole: Tymoteusz Zawadzki kl. 3a

821 miejsce w kraju, 45 miejsce w województwie , najlepszy wynik w klasach drugich w szkole : Antoni Merecki kl.2c

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczne Święta — ozdoba bożonarodzeniowa”

I miejsce: Zofia Bartniak-Coet kl.2b

wyróżnienie: Klaudia Kilar kl. 2b

4. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Olimpusek”

laureatka: Daria Bronowicka kl.3b

5. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „ZUCH”

laureaci: Agnieszka Kurtek kl.3b , Andrzej Szalonkiewicz kl.3b

6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Afryka, Afryka”

II miejsce : Seweryn Basiak K1.3b

7. Ogólnopolski Konkurs „Maks matematyczny”

I miejsce w województwie, 15 miejsce w kraju : Antoni Merecki kl.2c

8. Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w zapasach

1 miejsce: Jakub Łukaszewski kl.3b

9. Wojewódzki Konkurs Filmowy „Jak spędzam wspólnie czas z rodziną” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego województwa zachodniopomorskiego

I miejsce: Igor Gotowała kl.3a

10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polska 12 lat w Unii Europejskiej”

III miejsce: Iga Chróścicka kl.3a

11. Puchar Wybrzeża w zapasach w stylu dowolnym

I miejsce : Jakub Łukaszewski kl.3b

12. Turniej Mikołajkowy Tenisa Ziemnego – WTA Połczyńskie Zdrojowe CUP

II miejsce: Julia Lamorska kl.3a

13. Turniej Tenisa Ziemnego – Tenis 10 Lechia Head Kids Cup

III miejsce: Julia Lamorska kl.3a

14. Turniej Tenisa Ziemnego – Unitral Połczyńskie Zdrojowe CUP 2015

III miejsce: Julia Lamorska kl.3a

15. Finałowy Turniej Piłki Nożnej KOZPN Ligii Orlika 2015/2016

III miejsce zespołowo : Igor Gotowała kl.3a

16. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bocian biały i jego środowisko”

II miejsce: Piotr Pawlicz kl.3a

17. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mity starożytnych Greków w ilustracji”

nagroda: Aleksander Robakowski kl.2b

18. Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej z Elementami Pierwszej Pomocy

I miejsce: Cezary Chińczak kl.3a, Barbara Kunc kl.3b,

Szymon Kozanecki kl.3c , Alicja Pałubińska 3c

19. Regionalny Konkurs Plastyczny dla klas I-III szkół podstawowych i ośrodków szkolno-wychowawczych pod patronatem honorowym Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja „Gatunki zagrożone w moim otoczeniu”

I miejsce ( praca zbiorowa) : Nikola Aranowska kl.2a, Kacper Ciok kl.2a , Filip Jachacy kl.2a, Hanna Marusiak kl.2a , Filip Mąka kl.2a , Jan Misiumy kl.2a, Martyna Wesołowska kl.2a

II miejsce : Klaudia Pańczyszyn kl.3a , Klaudia Karczewska kl.2a, Karolina Milewicz kl.2a

wyróżnienia: Aleksandra Bartniak -Coet kl.3a, Norbert Jankowiak kl.3a, Szymon Kozanecki kl.3c, Martyna Pyszka kl.3a

20. XI Amatorskie Zawody Pływackie „Umiem Pływać” Koszalin

II miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym: Tymoteusz Zawadzki kl.3a

21. Miejski Konkurs „List do Św.Mikołaja”

nagroda: Martyna Pyszka kl.3a, Piotr Pawlicz kl.3a

22. Miejski Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci

I miejsce : Antoni Merecki kl.2c

23. Konkurs „Podatki” organizowany przez Tygodnik Miasto

nagroda dla klasy 2c

24. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

wyróżnienie: Klaudia Pańczyszyn kl.3a

25. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Życie bociana”

-I miejsce: Maciej Lange kl.3b

26. XIII Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej Koszalin 2015

II miejsce: Maciej Lange kl.3b

27. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Etyki „Razem możemy więcej”

1 miejsce : Alicja Kajdan kl.3a, Liliana Szczygieł kl.3a

28. X Międzyszkolny Konkurs „Europejski Przekładaniec”

I miejsce ( kategoria wiedza) : Filip Mąka kl.2a, Kacper Ciok kl.2a

III miejsce ( kategoria plastyczna) : Jan Misiumy kl.2a

29. Międzyszkolny Konkurs Literacki na bajkę dla rodziców i dzieci „Bajki na dobranoc. Poczytaj mi mamo… Poczytaj mi tato…”

wyróżnienia: Weronika Prokop kl.2c , Antoni Merecki kl.2c

30. Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia nr 3

tytuł wzorowego czytelnika z okazji „ Święta Czytelnika ” otrzymały: Hanna Sadakowska kl.2d, Martyna Rapta kl.2d

31. Tytuł najlepszego zawodnika Drużyny Turnieju Piłki Nożnej ORLIK 2016

Igor Gotowała kl.3a

32. Szkolny Konkurs Plastyczny LOP „Ziemia moja planeta”

wyróżnienie: Ignacy Jednoralski kl.2c

33. Szkolny Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”

wyróżnienie: Hanna Grytka kl.2c

34. Konkurs na najlepiej działające koło Ligi Ochrony Przyrody

wyróżnienie kl.2a

35. Podziękowanie za aktywny udział w akcji „ Dar Serca 2015” organizowanej przez Hospicjum dla dorosłych w Koszalinie

dla wolontariuszy: Wiktorii Karczewskiej i Tymoteusza Zawadzkiego kl.3a

36. Podziękowanie za aktywny udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności

dla wolontariusza: Jakuba Ignaczaka kl.3a

37. Podziękowanie za aktywny udział w akcji ŻONKIL w Ogólnopolskiej Kampanii POLA NADZIEI 2016 organizowanej przez Hospicjum dla dorosłych w Koszalinie

dla wolontariuszki: Wiktorii Karczewskiej kl.3a

 

Osiągnięcia pozaszkolne uczniów klas IV,V,VI Szkoły Podstawowej nr 4 w Koszalinie w roku szkolnym 2015/2016

Mała Olimpiada Przedmiotowa Z Języka Polskiego

3 miejsce Aleksandra Kośla VI a Konkurs Kuratoryjny – finalistka

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

finalista Dawid Ząbek VI b Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie Kacper Krawiec VI a

wyróżnienie Aleksandra Kośla VI a

wyróżnienie Patrycja Wojcieszek IV b

Konkurs Matematyczny „Alfik”

78 w zachodniopomorskim na 5350 Łukasz Sławecki IV b

Wojewódzki Konkurs Zachodniopomorski – organizator Urząd Miasta

„Jak spędzasz wolny czas z rodzicami?” wyróżnienie Marta Bednarek Va

Diecezjalny Przegląd Jasełek w Kołobrzegu – wyróżnienie

Miejski Konkurs Kulinarny „Master Chief”

I  miejsce: Maja Baranowska VI a

Osiągnięcia sportowe – rok szkolny 2015-2016

Zawody rangi międzynarodowej i ogólnopolskiej

I miejsce w Mistrzostwach Europy Amatorów w Fitnesie – Olaf Małecki

II miejsce w Mistrzostwach Polski w fitnessie w kategorii Fit – Kid Boys – Olaf Małecki

Zawody rangi miejskiej

Indywidualne Mistrzostwa Miasta w „Skoku wzwyż przy muzyce”

I miejsce w kategorii dziewcząt klas VI – Ada Bernacka (VI b)

II miejsce w kategorii chłopców klas VI — Igor Brodacki (VI b)

Drużynowe Mistrzostwa Miasta w „Skoku wzwyż przy muzyce”

III miejsce zespołu w składzie:

klasa IV: Back Tatiana IV a Iwańska Martyna IV a Kałucka Julia IV a Głowacki Damian IV a Małecki Olaf IV a Łazowski Leon IV b

klasa V: Kin Zuzanna V a Piórkowska Zuzanna V a Komoda Mikołaj V a Lemański Michał V a

klasa VI: Bernacka Ada VI b Dylewska Julia VI a Dominika Szatkowska VI b Brodacki Igor VI b Kucab Jakub VI b Ząbek Dawid VI b

Zawody rangi Mistrzostw Miasta w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych

Mistrzostwa Miasta w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt

II miejsce drużyny w składzie: Paulina Jurkiewicz – V b, Oliwia Baszewska – VI b

Mistrzostwa Miasta w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

II miejsce drużyny w składzie Filip Stepuk- IV b, Igor Domblat -V b

Zawody rangi międzyszkolnej

XI Amatorskie Międzyszkolne Zawody Pływackie „Umiem pływać”

I miejsce Maja Iwanisik (VI b) w wyścigu na 50 m stylem dowolnym, jednocześnie Maja została najlepszą pływaczką zawodów.

Międzyszkolna Sportowa Olimpiada Dzieci i Młodzieży w LA

Leon Łazowski (IV b) – III miejsce w rzucie piłeczką palantową – chłopcy klasy IV Igor Brodacki (VI b) – III miejsce w skoku w dal – chłopcy klas VI Igor Brodacki (VI b) – III miejsce w biegu na 60 m – chłopcy klas VI

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail: sp4koszalin@poczta.onet.pl

Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930