Rok 2016/2017

Osiągnięcia uczniów klas I  – III

Klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Olimpusek” – laureat Małgorzata Ber
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Zuch” – laureatki: Zuzanna Wesołowska, Kalina Tomaszewska
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pluszowy miś” – wyróżnienie Małgorzata Ber

Klasa I b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pluszowy miś” – wyróżnienie Mateusz

Klasa II a

  • Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – Mój pierwszy przewodnik po Europie – wyróżnienie Natalia Furykiewicz
  • Międzyszkolnych Zawodach Sportowych „Bezpieczne życie” – nagroda Zuzanna Kowalczyk, Damian Idaczyk, Borys Musyt
  • Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Koszalinie – I miejsce  Klaudia Pawlicz
  • „Międzyszkolnym Konkursie śpiewać każdy może” – I miejsce Maja Al.-Saiedi Robak
  • Zapasy Otwarte Mistrzostwa Miasta Koszalina – Dzieci w wadze do 25kg – 3 miejsce Kacper Sońta

Klasa II b

  • Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – wyróżnienie Adam Górski
  • Międzynarodowym Turnieju Taekwondo w Greifswaldzie – I miejsce Kuba Bloch
  • Międzynarodowym Turnieju Taekwondo w Greifswaldzie – II miejsce Konrad Jaworski
  • Ogolnopolskim Sprawdzianie Wiedzy „Olimpusek” – dyplom laureata Marcin Szwiec
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ My jesteśmy radością – gdybym miał zaczarowany ołówek to…” – nagroda Nadia Wersocka
  • IV Memoriale im. Henryka Ficka Taekwondo – I miejsce Kuba Bloch
  • Mistrzostwa Klubu Sportowego Judo Gwardia – II miejsce Kornel Faryna

Klasa II c

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – wyróżnienie Julia Murawska
  • Ogólnopolski Konkurs z Edukacji Globalnej „Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 2030” – I miejsce Julia Olkiewicz
  • Międzyszkolny Konkurs z Etyki „Razem możemy więcej” – wyróżnienie Julia Murawska i Julia Olkiewicz
  • Miejski Konkurs Plastyczny „Moja Azjatycka Przygoda” – nagroda Zuzanna Kliber
  • Miejski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza pisanka” – I miejsce Aleksandra Bakalarz
  • Osiedlowy konkurs „Kartka Wielkanocna” – wyróżnienie Aleksandra Bakalarz\

Klasa II d

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MELTING POT. – VIII 44/54 pkt miejsce Stefan Krajewski
  • Ogólnopolski Sprawdzian Wiedzy „Olimpusek” – laureat Stefan Krajewski
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Zuch” – laureat Stefan Krajewski
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Zuch” – laureatka Maria Maik
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Zuch” – laureat Filip Załuska
  • Międzyszkolny Konkurs z Etyki pn „Razem możemy więcej” – I  miejsce Jakub Talewski
  • Międzyszkolnym konkursie ” Śpiewać każdy może” – II  miejsce Wiktoria Żeromska
  • w Międzyszkolny konkurs „Śpiewać każdy może” – III miejsce Maria Maik
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowanym przez SP17 „Owocowo – Warzywny Cudaczek – Dziwaczek” – II miejsce Barbara Korczyńska
  • XIII Międzyszkolnym Turnieju Ekologiczno- Zdrowotnym – II klasa II
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” wynik – wyróżnienie Maria Maik

Klasa III a

  • XXI Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Ewy Larysy Krauze – II miejsce w kategorii wagowej do 32 kg – Igor Tarasewicz
  • Mała Olimpiada Malucha – 5 miejsce Filip Mąka
  • Regionalny Konkurs za najlepiej działające koło Ligi Ochrony Przyrody – III miejsce Nikola Aronowska, Kacper Ciok, Filip Jachacy, Hanna Marusiak, Filip Mąka, Jan Misiurny, Martyna Wesołowska, Klaudia Karczewska, Karolina Milewicz
  • XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Europejski Przekładaniec” – I miejsce Jan Misiurny
  • XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Europejski Przekładaniec” – III miejsce Filip Dziura
  • XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Europejski Przekładaniec” – III miejsce Hanna Marusiak
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowanym przez SP17 „Owocowo – Warzywny Cudaczek – Dziwaczek” – I miejsce Filip Dziura i Kacper Juszczak
  • I Mistrzostwa SP 4 Koszalin w szachach – III miejsce Igor Tarasewicz

Klasa III b

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Ilustrujemy książki Grzegorza Kasdepke” – nagroda Zofia Bartniak-Coet
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowanym przez SP17 „Owocowo – Warzywny Cudaczek – Dziwaczek” – I miejsce Kacper Basiak
  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny połączony z elementami I pomocy – IV miejsce zespołowo z uczestnikami z III c Aleksander Robakowski

Klasa III c

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” wynik – bardzo dobry Antoni Merecki
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Zuch” – dyplom laureata: Michalina Peczyńska i Antoni Merecki
  • Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w szachach – I miejsce Antoni Merecki
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bocian biały – wyróżnienie Hanna Grytka
  • VI Regionalny Konkurs Fotograficzny z okazji Światowego Dnia Wody i Morza Bałtyckiego pt: „Woda w krajobrazie” – wyróżnienie Mateusz Kwiatkowski
  • Miejski Konkurs Ekologiczny „Wąskotorówką bliżej ekologii” – II miejsce Hanna Grytka, III miejsce Dawid Kruk
  • Międzyszkolny Konkurs z Etyki „Razem możemy więcej” – II miejsce Antoni Merecki
  • Międzyszkolny Turniej Ekologiczny – miejsce III Marcelina Grzyb, Kacper Łotysz, Michalina Peczyńska
  • Międzyszkolny Konkurs „Tabliczka Mnożenia na Wesoło” – III miejsce Antoni Merecki
  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny połączony z elementami I pomocy – IV miejsce zespołowo Hania Grytka, Mateusz Kwiatkowski, Antoni Merecki,
  • I Mistrzostwach SP 4 Koszalin w szachach – I miejsce Antoni Merecki
  • Plenerowy Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku – Zima” – I miejsce Antoni Merecki
  • Plenerowy Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku – Wiosna” – I miejsce Antoni Merecki
  • Plenerowy Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku – Lato” – I miejsce Antoni Merecki

Klasa III d

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Bocian biały i jego środowisko – III miejsce Marcel Biedrzycki
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Bocian biały i jego środowisko – wyróżnienie Hanna Sadakowska
  • Powiatowy konkurs plastyczny „Ilustrujemy książki Grzegorza Kasdepke” – wyróżnienie Hanna Sadakowska
  • Międzyszkolny Konkurs z Etyki pn. „Razem możemy więcej” – wyróżnienie Norbert Goźliński
  • Mistrzostwa Polski w tańcu nowoczesnym – II miejsce Wiktoria Jasińska
  • Miejski Konkurs Plastyczny „Moja Azjatycka Przygoda” – wyróżnienie Hanna Sadakowska

Świetlica szkolna

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Śpiewać każdy może”

– I miejsce Maja Al. Saiedi – Robak

– II miejsce Wiktoria Żeromska

– III miejsce Maria Maik

Osiągnięcia uczniów klas IV – VI:

1) Osiągnięcia sportowe:

a) Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Ogólnopolskiej Rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej

– II miejsce drużyny w składzie: Paulina Jurkiewicz – VI b, Sandra Tomkowska VI b;

b) Mistrzostwa Miasta w Skoku Wzwyż przy Muzyce

– II miejsce indywidualnie Leon Łazowski Vb;

– VI miejsce indywidualnie Zuzanna Domańska. VIa.

2) Osiągnięcia naukowe:

a) Mała Olimpiada Przedmiotowa z historii:

– II miejsce Wojciech Adamowicz VIb;

b) Międzyszkolny Konkurs z Etyki pn. „Razem możemy więcej”

– I miejsce Aleksandra Bzdyra Va;

– II miejsce Oliwia Jankowska IVa;

– wyróżnienia: Tatiana Back Va, Wiktoria Nemeczek VI a, Barbara Kunc IVb;

c) Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MELTING POT

– 1 miejsce Maciej Adamski IVa;

d) Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

– wyróżnienie: Tymoteusz Zawadzki IVa, Patrycja Wojcieszek Vb;

e) Wojewódzki Konkurs na List z wakacji

– II miejsce Aleksandra Bzdura Va

– III miejsce Aleksandra Zalewska Va

f) Międzyszkolny konkurs j. angielskiego dla klas V ‘MacMillan Primary School Tournament 2017’

– IV miejsce Aleksandra Zalewska Va

– VI miejsce Miłosz Krysiak Vb

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail: sp4koszalin@poczta.onet.pl

Kalendarz

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30