Zajęcia dodatkowe

Zajęcia wyrównawcze, korekcyjno–kompensacyjne,
koła zainteresowań
oraz inne zajęcia prowadzone
w Szkole Podstawowej nr 4 w Koszalinie

w roku szkolnym 2018-2019

Lp. Rodzaj, nazwa zajęć Klasa Osoba prowadząca Dzień tygodnia Godzina Sala
1 Horyzont Zdarzeń – Szkolne Koło Gier Wszelakich IV d

VI a

VII a

Jurand Barlik 19.11.2018 (pon.)

22.11.2018

(czw.)

27.11.2018

(wt.)

29.11.2018

(czw.)

Dni i godziny zmienne

15:30 16
2 Zespół wyrównawczy

z matematyki

IV b i d

IV a

IV b,

c i d

Joanna Brach poniedziałek poniedziałek

środa

8:55 – 9:40

9:50 – 10:35

13:40 – 14:25

18

18

18

3 Koło matematyczne IV a i b

IV c i d

Joanna Brach wtorek

środa

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

24

16

4 Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego IV Anna Zieleniecka wtorek (co 2 tygodnie) 15:30 24
5 Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klasy VII

VII

Anna Zieleniecka wtorek (co 2 tygodnie) 15:30 24
6 Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego VIII Anna Zieleniecka wtorek 8:00 24
7 Koło z j. angielskiego VII-VIII Anna Zieleniecka czwartek 15:30 24
8

Kółko muzyczne – zespół wokalny

IV-VII

Anna Mochnacz

piątek

15.30-16.15

17

9

SKS

Klasy IV – VIII dziewcząt i chłopców

Zbigniew Papiernik

wtorek

16.15– 17.45

gimnastyczna

10 Zajęcia wyrównawcze – język polski 4a,c,d Agnieszka Michalak środa 15.25 – 16.10 26
11 Koło biologiczne VII Marzena Terlecka -Kuc poniedziałek 8.00- 8.45 16
12 Zajęcia wyrównawcze

Z matematyki

VI a
i b

Marzena Terlecka- Kuc środa 8.00- 8.45 16
13 Zajęcia wyrównawcze 1a Elżbieta Zwolińska poniedziałek 10.45-11.30 świetlica
14

Koło zainteresowań – gry w języku angielskim

klasy IV-VI

Iwona Jasińska

wtorek

15.20 – 16.05

19

15

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

IVc

Va, Vb, VIb

Iwona Jasińska

poniedziałek

8.00-8.45

8

16

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Vc, Vd, VIc

Iwona Jasińska

piątek

8.00-8.45

24

17 Zajecia wyrównawcze IV-VI Krystyna Wierzbicka czwartek 15.30 – 16.15 19
18 Koło przyrodnicze   K. Wierzbicka poniedziałek 8.00-8.45 19
19

Zaj. psych.- ped.

V a, V d,

VII a

Renata Wilant

piątek

15.30-16.15

26

20

Zaj. pomocy psych.-ped.

VIII b

Renata Wilant

piątek

16.20-17.05

26

21 Koło teatralne „Anawa” 8a, 7b, 6a, 6b, 5b, 5c, 4a Elzbieta Nater-Dochniak środa 16.15-17.45 co

2 tygodnie

25
22 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

5b

Elżbieta Nater-Dochniak środa -5b 10.45-11.30 co

2 tygodnie

18
23 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 6a Elżbieta Nater-Dochniak poniedziałek 14.35-15.20 co

2 tygodnie

25
24 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 6b Elżbieta Nater-Dochniak wtorek 8.00-8.45 14
25 Zespół wyrównawczy klas 5c i 5d 5c i 5d Izabella Rzadkiewicz środa 13.40 – 14.25 s. 19
26 Kółko matematyczne klas 5c i 5d 5c i 5d Izabella Rzadkiewicz wtorek 8.00 – 8.45 s. 22
27 Zespół wyrównawczy klasy 7b 7b mgr Izabella Rzadkiewicz poniedziałek / co dwa tygodnie 8.00 – 8.45 s. 22
28 Kółko matematyczne klasy 7b 7b Izabella Rzadkiewicz poniedziałek / co dwa tygodnie 8.00 – 8.45 s. 22
29

Zajęcia logopedyczne

IA, IB

Renata Tabaszewska

poniedziałek

9.50 – 10.35

11

30

Zajęcia logopedyczne

IB, IIA, VA, VB, VIA, VIIB, VIIIA

Renata Tabaszewska

środa

8.00 – 10.35

11

31

Zajęcia logopedyczne

IC, IIB, VC

Renata Tabaszewska

piątek

10.15 – 11.00

stołówka

32 Zajęcia wspierające uczniów zdolnych 1-3 Elwira Okrasa poniedziałek 13.40 – 14.25 18
33 Zajęcia wyrównawcze 1-3 Elwira Okrasa piątek 10.45 – 11.30 18
34 Zajęcia wyrównawcze   Wiesława Pieczyńska czwartek 14.30 – 15.30 świetlica
35 Zajęcia logopedyczne 1a, 3b

6c, 8a

Joanna Antczak poniedziałek 8.00-9.40 gabinet pedag.
36 Zajęcia logopedyczne 1a, 3b,

4b, 5c,

5b, 6b

Joanna Antczak środa 9.40-12.25 sala 18
37 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 5a, 5b

6c,7a

8a, 8b

Monika Lesisz wtorek

poniedziałek

czwartek

15.30-16.15

14.35-15.20

15.30-16.15

 
38

Koło języka angielskiego

6A

Agnieszka Andrzejak

środa

8:55 – 9:40

17

39

SKS

4-6

Agnieszka Andrzejak

środa

16:20 – 17:20

sala gimnastyczna

40 Konsultacje z historii „Czas dla ucznia”   Marek Motyka czwartek 15.30 15
41 Kółko historyczne 8A i B Marek Motyka piątek 10.45 Bibl.
42 Zbiórki Zuchowe   Alicja Taraba czwartek 16.30 – 18.00  
43

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

I c, II a, III a

Joanna Papiernik

poniedziałek

12.25 – 13.20

13.20 – 14.20

18

44

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

III b gr 1

III b gr 2

Joanna Papiernik

czwartek

8.55 – 9.40

9.50 – 10.35

18

45 Zajęcia dodatkowe dla uczniów 3b Irena Konopka czwartek 9.50 Sala od religii
46 SKS VI – VIII J.Bera-Sroka czwartek 17.00 – 18.00 SG
47 Korekcyjno -kompensacyjne VI c Anetta Koprowska wtorek 15.20 4
48 Korekcyjno -kompensacyjne VIIa Anetta Koprowska środa 8.00 14
49 Korekcyjno -kompensacyjne VI b

Anetta Koprowska

środa 8.55 4
50

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

4 c

Ewa Mikitiuk

wtorek (co tydzień)

13.40-14.25

25

51

Zajecia wyrównawcze z języka polskiego

5 c

Ewa Mikitiuk

czwartek (co dwa tygodnie zgodnie z grafikiem)

8.00-8.45

14

52

Zajecia wyrównawcze z języka polskiego

6 c

Ewa Mikitiuk

czwartek (co dwa tygodnie zgodnie z grafikiem)

8.55-9.40

14

53

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

7 b

Ewa Mikitiuk

piątek

8.00-8.45

16

54 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4c

4b

Anna Foriasz poniedziałek 15.30-16.15 13
55 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

4a

444444

Anna Foriasz wtorek 12.35-13.20 18
56 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5b Anna Foriasz czwartek 10.45-11.30 18
57 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5a Anna Foriasz czwartek 11.40-12.25 18
58 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5c Anna Foriasz piątek 11.40-12.25 18
59 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5d/5b Anna Foriasz wtorek 13.40-14.25 13
60 Zajęcia dodatkowe III a, III b Agnieszka Gil poniedziałek
I grupa (co dwa tygodnie)
14.35 – 15.20 sala nr 4
61 Zajęcia dodatkowe III b Agnieszka Gil czwartek

II grupa (co dwa tygodnie)

10.45 – 11.30 świetlica
62 Konsultacje wyrównawcze

z informatyki

Klasy
4 – 8
Bartosz Różański Umawiane indywidualnie (2 razy w miesiącu) 15.30 – 16.15 sala nr 7 lub
e-kiosk

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail: sp4koszalin@poczta.onet.pl

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031