Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

„Powrót do czasów mitologii i legend”

„Powrót do czasów mitologii i legend”

Jest to projekt polegający na dzieleniu się naszą wiedzą i kulturą między partnerami w oparciu o nasze mitologie lub legendy. Podczas realizacji projektu uczniowie decydują o czym chcą opowiedzieć swoim kolegom z Europy, czytają odpowiednią literaturę, wykonują projekty plastyczne, które następnie mogą zostać wysłane pocztą lub w formie prezentacji multimedialnej przez Internet. Oprócz przygotowania materiałów w obrębie tematu projektu również należy zaprezentować swoją szkołę w dowolnej formie. W naszej szkole klasy IVa i IVb pod kierunkiem nauczyciela historii opracowywały wybrane legendy, do których następnie stworzyły ilustracje. Opracowanie legend wraz z pracami zostały zebrane przez starszych uczniów w prezentacji multimedialnej i przełożone na język angielski, co zamieściliśmy na platformie eTwiningu.

Oto nasza praca:  Polish Legends

Projekt ten był pomysłem szkoły greckiej, a przystąpiły do niego również szkoły z Turcji, Bułgarii, Francji, Włoch i Polski. 

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930