Rok 2013/2014

Osiągnięcia klas I-III w roku szkolnym 2013/2014

1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienia: Mateusz Bednarek-kl.2a, Filip Stepuk i Patrycja Wojcieszek-kl.2b, Filip Mleczko-kl.3b

Najlepszy wynik w szkole w kategorii klas 1-Alicja Kajdan- kl. la

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

Najlepszy wynik w szkole, 91 miejsce w województwie- Mateusz Bednarek-kl.2a

3. 0gólnopolski Konkurs Plastyczny „ EKO- DRZEWKO ŚWIĄTECZNE”

laureaci: Aleksandra Tablewska- kl.la, Bartosz Wilczyński-kl.lb, Justin Marzec, Kacper Tetrycz, Maciej Kosmala-kl.2a

Wyróżnienia :, Norbert Jankowiak-kl.la, Filip Lis- kl.lb,Martyna Grzybowska- kl.lc, Olaf Małecki- kl.2a,Maja Czarnecka- kl.3b

4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Europa naszym wspólnym domem”

Pierwsze miejsce: Oliwia Jankowska kl. 1 a,

Drugie miejsce: Seweryn Basiak-kl.lb, Weronika Łubniewska-kl.lc, Martyna Gorzkiewicz-kl.2b

5. Ogólnopolski Konkurs dla klas l „Olimpusek”

Laureaci: Barbara Kunc, Olaf Cieśliński, Bartosz Wilczyński-kl.lb, Szymon Kozanecki – kl. lc

6. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie: Franciszek Michalski-kl.3a

7. 0gólnopolski Konkurs dla klas 1 „Zuch”

Laureaci: Olaf Cieśliński, Barbara Kunc, Bartosz Wilczyński, Andrzej Szalonkiewicz- kl. 1b, Klaudia Helińska- kl.lc

8. Ogólnopolski Konkurs „Logicznego myślenia”

Laureaci: Andrzej Szalonkiewicz,, Olaf Cieśliński, Barbara Kunc -kl.lb, Szymon Kozanecki-kl.lc

9. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bezpieczne życie”

Wyróżnienia: Piotr Pawlicz, Jakub Grygorowicz i Oliwia Jankowska- kl. la. Szymon Kozanecki, Mateusz Kaniewski- kl.lc

10. Miejski Konkurs Malarstwa Ściennego- Koszalin 2014

Wyróżnienia: Julia Lamorska i Oliwia Jankowska- kl.la

11. Rejonowy Konkurs Plastyczny „ 55 lat Honorowego Krwiodawstwa w Polsce”

I miejsca: Martyna Pyszka i Natalia Korman- kl. la

12. Miejski Konkurs Literacki „Akademia Zdrowego Uśmiechu”

Nagrody: Jakub Pilak, Szymon Kozanecki, Amelia Soszyńska, Kaja Szumiło-kl. lc

13. Regionalny Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

I miejsce Wiktoria Gierszewska- kl.2a

Wyróżnienia : Aleksandra Bzdyra, Dominik Klim -kl. 2a

14. Konkurs Plastyczny „Zdrów jak ryba” organizowanym przez Royal Greenland

I miejsce zbiorowo-klasa 2b

15. X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce „Cudze chwalicie, swego nie znacie …”

Wyróżnienie : Wiktoria Szczurowska- kl. 3a

16. Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Zabytki mojego miasta”

II miejsce: Martyna Pyszka- kl. la

Wyróżnienia: Oliwia Jankowska i Cezary Chińczak- kl. la

17. Ogólnopolski Konkurs „Moja Polska w 2050 roku” organizowany przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci

wyróżnienie – Weronika Nowicka z kl. IIa

1ga Chróścicka klasa la: złoty medal w X Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego, złoty medal w Ogólnopolskim Charytatywnym Turnieju Tańca Towarzyskiego-Pasja Cup, srebrny medal w VIII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego

Osiągnięcia klas IV-VI w roku szkolnym 2013/2014

Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego

finalistka – Aleksandra Pałęga z kl. VIa​

Mała Olimpiada Przedmiotowa z języka polskiego

I miejsceAndżelika Hapka z kl. VIb

Mała Olimpiada Przedmiotowa z muzyki

IV miejsceDiana Wilczyńska

Mała Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego

IV miejsce – Martyna Jarocha z kl. Vb

V miejsce – Andżelika Hapka z kl. VIb

VIII miejsce – Alan Jasiukajc z kl. VIa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2014

wyróżnienie – Sylwia Staniaszek i Kuba Kipisz z kl. Vb

wyróżnienie – Andżelika Hapka z kl. VIb

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej „Wyśpiewać Polskę”

wyróżnienie – Katarzyna Zajączkowska z kl. VIb – występ na zaproszenie chóru Frontowe Drogi w Teatrze Propozycji DIALOG

wyróżnienie – Zespół wokalny VA, VIA, VIB – występ na zaproszenie chóru Frontowe Drogi w Teatrze Propozycji DIALOG

laureatki – duet Diana Wilczyńska i Maria Iwaszkiewicz z kl. VIb – występ na zaproszenie chóru Frontowe Drogi w Teatrze Propozycji DIALOG

Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej

wyróżnienie – Katarzyna Zajączkowska z kl. VIb

Konkurs Piosenki Ekologicznej „Śpiewajmy o przyrodzie”

wyróżnienie – Katarzyna Zajączkowska z kl. VIb

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

wyróżnienie – Katarzyna Zajączkowska z kl. VIb

Konkurs MUZYKORAMA,

laureatka – Katarzyna Zajączkowska z kl. VIb – udział w finałowym koncercie w Teatrze Variete

Miejskim Konkursie Plastycznym „Moje Anioły”

I miejsce – Hubert Uciński z kl. IVa

II miejsce Maja Baranowska z kl. IVa

Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w „Skoku wzwyż przy muzyce”

III miejsce w kategorii dziewcząt klas IV-tych – Ada Bernacka z kl. IVb

III miejsce w kategorii chłopców klas VI – Damian Bernacki z kl. VIa

I miejsce w kategorii dziewcząt klas VI – Izabela Zatorska z kl. VIa

Mistrzostwa Miasta w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt

I miejsce – Alesandra Pałęga z kl. VI a i Julia Gabrysiak z kl. VI b – Awans do Finału Regionalnego IMS

Finał Regionalny w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt

V miejsce – Alesandra Pałęga z kl. VI a i Julia Gabrysiak z kl. VI b

Mistrzostwa Miasta w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

III miejsce – Bartosz Chmurzyński z kl. Va, Dominik Pałaszewski z kl. Vlb i Marcin Strauss z kl. VIa

Mistrzostwach Miasta w Piłce siatkowej chłopców

III miejsce – Damian Bernacki, Tomek Dziubiński, Patryk Jaroszak, Alan Jasiukajc, Bartek Kamiński, Kuba Marcinowicz, Marcin Strauss, Antoni Tabor, Tobiasz Zacharewicz – z kl. VIa i Dominik Pałaszewski – z kl. VI b

Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej dziewcząt

III miejsce – Justyna Kosior z kl. Va, Kinga Częścik, Sylwia Staniaszek, Martyna Jarocha z kl. Vb, Zuzanna Melcer, Wiktoria Szumiło, Iza Zatorska z kl. VIa, Julia Gabrysiak, Weronika Szymańska, Katarzyna Zajączkowska z kl. Vlb

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail: sp4koszalin@poczta.onet.pl

Kalendarz

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30