Rok 2012/2013

Osiągnięcia uczniów klas O-VI w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia uczniów klas 0-3

1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

nagroda- Wojciech Borowy 3a

wyróżnienie – Aleksandra Kośla 3 a

wyróżnienie – Dawid Ząbek 3b

2. Międzynarodowe Zawody Taneczne w Jastrowiu

I miejsce w kategorii Hip Hop – Wiktoria Kietrys 2a

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem”

wyróżnienie- Zuzanna Szotowicz 3a

wyróżnienie – Dawid Ząbek 3b

wyróżnienie – Filip Jasiukajc – gr. 0

wyróżnienie – Barbara Kunc – gr.0

wyróżnienie – Dominik Klim – 1a

4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Eko-drzewko świąteczne”

wyróżnienie – Adrianna Szuba 3a

wyróżnienie – Hubert Stanisławski 3b

wyróżnienia: – Kacper Trzciński, Weronika Łubniewska, Filip Bogusłwski gr. 0

III miejsce – Maciej Kosmala 1a

5. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „ZUCH” klas trzecich

Laureaci: Maja Baranowska 3a

Aleksandra Kośla 3a

Kacper Krawiec 3a

Nikola Wojtkiewicz 3b

Dawid Ząbek 3b

Aleksandra Czepłowska 3b

Jakub Kucab 3b 2

6. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

I miejsce w województwie, XII w Polsce – Marcel Łukojko 2a

7. I Ogólnopolski Konkurs na lalkę szmaciankę

Nagroda Dyrektora Pałacu Młodzieży w Koszalinie – Patrycja Wojcieszek 1b

8. Ogólnopolski konkurs plastyczny „4 pory roku”

wyróżnienie: Mateusz Kaniewski

9. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Ulubiona postać z utworów Jana Brzechwy”

nagroda – Amelia Soszyńska – gr.0

10. Międzyszkolny Konkurs „Olimpiada Maluch”

III miejsce- Wojciech Borowy 3a

11. Miejski Konkurs Plastyczny „Legendy Gracjana Bojara- Fijałkowskiego”

I nagroda- Martyna Kozanecka, Aleksandra Kośla, Wojciech Borowy, 3a

II nagroda- Kacper Krawiec, Zuzanna Szotowicz 3a

nagroda – Hubert Stanisławski 3b

nagroda – Dawid Ząbek 3b

nagroda główna – Hubert Michalski 2a

I nagroda – Marta Bednarek 2a

II nagroda – Iga Jednoralska 2a

nagroda – Wiktor Musyt – gr.0

II miejsce Milla Łazowska, – gr.0

wyróżnienie -Wiktor Kamiński – gr.0

III miejsce Maciej Kosmala – 1a

12. Rejonowy Konkurs Plastyczny „Dar krwi-darem życia”

I miejsce- Adrianna Szuba 3a 

13. Powiatowy Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

II miejsce – Martyna Kozanecka 3a

wyróżnienie- Julia Dylewska 3a

II miejsce – Kacper Stanisławski 1b

wyróżnienie – Michał Częścik 1b

14. IX Międzyszkolny Konkurs „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

w kategorii : test wiedzy o Polsce

II miejsce – Aleksandra Kośla 3a

wyróżnienie Zosia Walenciak – 2a

w kategorii : praca plastyczna Nagroda Muzeum w Koszalinie

Aleksandra Kośla 3a

Nadia Oterska – 2a

15. Rejonowy Konkurs Plastyczny PCK „Sport to zdrowie”

I miejsce – Aleksandra Kośla 3a

16. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater spektaklu dla dzieci”

I miejsce – Zuzanna Szotowicz 3a

II miejsce- Maja Baranowska 3a

17. Rejonowy Konkurs Ortograficzny klas III

wyróżnienie – Aleksandra Kośla 3a

18. Międzyszkolny Turniej przyrodniczo – ekologiczny o Puchar Dyrektora ZS nr 13 (13 osobowy zespół) – 2a

I miejsce – grupa sportowa: Marta Bednarek Zuzia Domańska, Wiktoria Kietrys, Marcel Łukojko, Angelika Milewicz, Zuzia Piórkowska, Kuba Urban

– grupa teoretyczna: Nina Kuchta, Franek Michalski

 – grupa rewia mody: Julia Staniaszek, Zosia Walenciak

– grupa artystyczno – plastyczna: Iga Jednoralska, Nadia Oterska

19. VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Europejski Przekładaniec”: – 2a

II miejsce – Julia Staniaszek – test,

III miejsce – Zuzia Kin –test,

II miejsce – Nadia Oterska – praca plastyczna.

20. X Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej

wyróżnienie Zosia Walenciak 2a

21. XLII Konkurs Malarstwa Ściennego Dzieci i Młodzieży pod Mostami Koszalina

III miejsce – Nadia Oterska 2a

22. Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny. „Anioły, aniołki, aniołeczki”

III miejsce – Weronika Łubniewska.- gr.0

wyróżnienie Barbara Kunc – gr.0

23. Miejskim konkursie plastycznym „Mój śmieszny portret”

II miejsce – Magdalena Łyszyk – gr.0

24. Powiatowy konkurs plastyczny „Ilustrujemy bajki pana Perrault”

nagroda – Klaudia świderska – gr.0

25. Międzyprzedszkolny konkurs – „Sześciolatki na strat”

I miejsce – gr. 0 SP4

26. Miejski konkurs plastyczny pt. „Moja kartka świąteczna”

I miejsce Wiktor Kamiński – gr.0

27. Powiatowy konkurs plastyczny pn. „Ilustrujemy bajki Pana Perrault”

wyróżnienie Justyna Stokowiecka – gr.0

28. Międzyszkolny konkurs „Kwadrant”

II miejsce – zespół z klas 3a i 3b

29. Międzyszkolny Konkurs Plastycznym „Miś pluszowy”

I miejsce Justin Marzec – 1a

30. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polska-wspólnym domem wielu narodów” pod honorowym patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego

wyróżnienie Dominik Klim 1a

Osiągnięcia uczniów klas 4-6

1. Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów Szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego – etap wojewódzki

Grzegorz Majcher VIb – laureat,

Magdalena Słupska VIa- finalista,

Mateusz Kajdan VIa- finalista.

2. Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody dla uczniów Szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego – etap wojewódzki

Aleksandra Kaszubowska VIa – finalista.

3. Małe Olimpiady:

a) z matematyki:

Aleksandra Kaszubowska VIa – I miejsce,

b) z muzyki:

Grzegorz Majcher VIb – I miejsce,

c) z języka polskiego:

Grzegorz Majcher VIb – II miejsce, Magdalena Słupska VIa – III miejsce,

d) z informatyki:

Kamil Chochołowski VIa – II miejsce,

e) z plastyki:

Grzegorz Majcher VIb – II miejsce.

4. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – poezja patriotyczna:

Grzegorz Majcher VIb – II miejsce wśród klas VI,

Martyna Wierzyńska Vb – III miejsce wśród klas V.

5. Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej „Wyśpiewać Polskę”

Magdalena Słupska VIa – III miejsce

6. Konkurs MUZYKORAMA:

Magdalena Słupska VIa – laureatka

7. Miejski konkurs „Historia. Sztuka. Moje miasto” organizowany przez Muzeum Koszalińskie, SP18 oraz UM Koszalin:

Grzegorz Majcher VIb, Grzegorz Kulon VIa, Magdalena Słupska VIa – II miejsce zespołowo

8. Ogólnopolski konkurs na pracę historyczną „Moje korzenie” – organizator Senat Rzeczpospolitej Polskiej:

Magdalena Słupska VIa- nagroda

9. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik:

Aleksandra Kaszubowska VIa – wyróżnienie

Mateusz Kajdan VIa – wyróżnienie

10. Miejski konkurs „LIST DLA ZIEMI” sponsorowany przez UM Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Koszalinie:

Magdalena Słupska VIa- wyróżnienie (nagroda)

11. Ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik”:

Andżelika Hapka Vb – wyróżnienie (79 miejsce w województwie na 4995 uczestników z klas V) Aleksandra Kaszubowska VIa – wyróżnienie (74 miejsce w województwie na 4995 uczestników z klas VI)

12. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Janina Borowa Va – wynik bardzo dobry

wyróżnienia: Kuba Kipisz IVb, Łukasz Kajdan IVa, Andżelika Hapka Va, Aleksandra Kaszubowska VIa, Julita Cysewska VIa, Mateusz Kajdan VIa

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013
(klasy IV – VI)

Turnieje i zawody rangi miejskiej (turnieje o puchar prezydenta, dyrektora itp.): 

I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej chłopców klas V – VI o Puchar Dyrektora
Zespołu Szkół nr 4

VIa – Michał Stachowski, Mateusz Zbiewski, Bartek Stępkowski

VIb – Jakub Baczewski

Va – Damian Bernacki, Alan Jasiukajc, Tomasz Dziubiński, Marcin Strauss, Krystian Wyrwa

V b – Dominik Pałaszewski

I miejsce w półfinale i finale Turnieju Rekreacyjnego (elementy wiedzy i sportu) „Jeden Świat, Jedno Marzenie” o Puchar Prezydenta Miasta Koszalina

Va – Wiktoria Szumiło, Zuzia Melcer, Iza Zatorska, Damian Bernacki, Alan Jasiukajc, Tobiasz Zacharewicz, Bartek Kamiński

Vb – Angelika Hapka, Julia Gabrysiak, Weronika Szymańska, Dominik Pałaszewski, Dominik Janowski, Karol Czyżyk

III miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Koszalina w Piłce Nożnej Dziewcząt

IVa – Justyna Kosior, Iza Zatorska

Va – Wiktoria Szumiło, Klaudia Firkowska

IVb – Sylwia Staniaszek, Kinga Częścik                          

Vb – Kasia Zajączkowska, Julia Gabrysiak

VIa – Ola Kaszubowska

VIb – Kinga Bąk, Dominika Kowalska, Daria Czernik

Zawody rangi mistrzostw miasta:

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta w Skoku wzwyż „przy muzyce”

IIIb – Bernacka Ada, Gajewski Andrzej, Mokrzycki Hubert

IV a – Moskal Julia

IVb – Częścik Kinga

Va – Szumiło Wiktoria, Zatorska Izabela, Bernacki Damian

Vb – Gabrysiak Julia, Pałaszewski Dominik

VIa – Kaszubowska Aleksandra, Zbiewski Mateusz, Stępkowski Bartek, Stachowski Michał

VIb – Bąk Kinga, Kowalska Dominika

Indywidualne Mistrzostwa Miasta w skoku wzwyż „przy muzyce”

  • I miejsce Dominika Kowalska (VI b) w kategorii klas VI dziewcząt
  • II miejsce Ola Kaszubowska (VI a) w kategorii klas VI dziewcząt
  • I miejsce Michał Stachowski (VI a) w kategorii klas VI chłopców
  • II miejsce Mateusz Zbiewski (VI a) w kategorii klas VI chłopców
  • II miejsce Ada Bernacka (III b) w kategorii klas IV dziewcząt
  • III miejsce Iza Zatorska (V a) w kategorii klas V dziewcząt
  • III miejsce Damian Bernacki (V a) w kategorii klas V chłopców

Zawody rangi mistrzostw powiatu (mistrzostw miasta w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej):

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

IVa – Justyna Kosior, Julia Lipińska, Julia Moskal

Va – Iza Zatorska, Wiktoria Szumiło

VIa – Ola Kaszubowska, Klaudia Firkowska

IVb – Kinga Częścik, Sylwia Staniaszek, Weronika Szymańska                

Vb –  Julia Gabrysiak, Kasia Zajączkowska, Daria Czernik

VIb – Kinga Bąk, Dominika Kowalska

AWANS DO FINAŁU REGIONALNEGO IMS

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w sztafetowych biegach rozstawnych – sztafeta szwedzka

VIa – Michał Stachowski, Mateusz Zbiewski

VIb – Bartek Stępkowski, Dawid Jełkaszew

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO IMS

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w mini piłce siatkowej chłopców

Va – Damian Bernacki, Alan Jasiukajc, Tomek Dziubiński, Marcin Strauss

Vb – Dominik Pałaszewski

VIa – Michał Stachowski, Mateusz, Zbiewski, Bartek Stępkowski, Grzegorz Kulon

VIb – Jakub Baczewski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w Drużynowym Czwórboju LA dziewcząt

Va – Wiktoria Szumiało, Iza Zatorska

VIa – Ola Kaszubowska

VIb – Daria Czernik, Kinga Bąk, Dominika Kowalska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w Drużynowym Czwórboju LA chłopców

Va – Damian Bernacki, Krystian Wyrwa

Vb – Dominik Pałaszewski

VIa – Michał Stachowski, Mateusz Zbiewski

VIb – Dawid Jełkaszew

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt

Va – Ola Pałęga

Vb – Julia Gabrysiak

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu IMS w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

IVa – Bartek Chmurzyński

Vb – Dominik Pałaszewski

Zawody Rangi Finału Regionalnego i Wojewódzkiego w ramach IMS

III miejsce w Finale Regionalnym IMS w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt (IX – XII miejsce w województwie zachodniopomorskim)

IVa – Justyna Kosior

Va – Iza Zatorska, Wiktoria Szumiło

Vb – Kasia Zajączkowska, Julia Gabrysiak

VIa – Ola Kaszubowska

VIb – Dominika Kowalska, Kinga Bąk, Daria Czernik

XI miejsce w Finale Wojewódzkim IMS w sztafetowych biegach rozstawnych – sztafeta szwedzka

Va – Damian Bernacki

Vb – Michał Stachowski, Mateusz Zbiewski

VIa – Dominik Pałaszewski

VIb – Dawid Jełkaszew

Międzynarodowy Bieg Wenedów

I miejsce Dominika Kowalska w kategorii dziewcząt klas VI 

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail: sp4koszalin@poczta.onet.pl

Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930