Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Czwórka kolęduje – zapraszamy do kupna płyty CD

„Czwórka kolęduje”

Pomysł na płytę zrodził się właściwie…NAGLE… Potem sypały się pomysły, propozycje, sugestie. Najpierw powstała autorska piosenka świąteczna pt. „Miłość się rodzi w stajence” (sł. Agnieszka Michalak, muz. Anna Mochnacz), a potem dołączały do niej kolejne, mniej lub bardziej znane, utwory. Następnie padło pytanie: kto zaśpiewa? Burza mózgów. Uczniowie, nauczyciele, a może i rodzice? Okazało się, że wszyscy chcieli. Byłyśmy bardzo zaskoczone tak dużym zainteresowaniem.
Poprosiłyśmy o pomoc w nagraniu płyty Dyrektora CK105 w Koszalinie. Gdy otrzymałyśmy zaproszenie do studia na 6 grudnia, przygotowania ruszyły pełną parą. Ostatecznie p. Ania Mochnacz wybrała 5 utworów, które miały znaleźć się na krążku. Wśród wykonawców znaleźli się m.in.: uczniowie z kl. Ib, członkowie szkolnego zespołu wokalnego, uczennice z klas: 4a, 4c, 6a, 6b, 7b, solistki: Aleksandra Kucharska kl. 3a oraz Zuzanna Wesołowska kl. 6a. Ale to nie wszystko! Śpiewała także p. Katarzyna Puławska – Bochen – rodzic z kl. 5a, a także nauczycielki: Kamila Worsowicz, Elwira Okraska, Marlena Szuwalska oraz Anna Mochnacz.
6 grudnia weszliśmy do studia. Było to dla nas niezwykłe przeżycie! Po raz pierwszy byliśmy w profesjonalnej sali nagraniowej. Każda grupa miała do zaprezentowania jeden utwór. Śpiewaliśmy jak natchnieni. Czuliśmy wielką radość i niezwykłą energię tej chwili – byliśmy częścią niezwykłego projektu. Potem było kilka dni oczekiwania na nagrane utwory. 16 grudnia dostaliśmy ostateczną wersję naszych piosenek.Ekscytacja sięgnęła zenitu! Wzruszeniom nie było końca! Szerszemu gronu zaprezentowaliśmy naszą twórczość 17 grudnia. Były owacje i gratulacje. I poczucie, że zrobiliśmy coś fajnego. Naszego.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji projektu: uczniom, nauczycielom i rodzicom. Razem stworzyliśmy wyjątkową płytę.
„Czwórka kolęduje” można kupić już w poniedziałek (20 grudnia). Cena to 15zł. Środki pozyskane ze sprzedaży przekażemy na cele dobroczynne (Szlachetna Paczka, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a także fundacji pomagającej naszemu uczniowi Dawidowi).

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930