Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Kreatywni z Laboratoriami Przyszłości.

Kreatywni z Laboratoriami Przyszłości

W styczniu uczniowie klasy 5a i 7a uczęszczający na zajęcia rozwijające z języka polskiego (Koło polonistyczneKreatywny polski) opracowywali i publikowali na platformie Learning Apps własne materiały dydaktyczne do nauki języka polskiego. Jeśli chcecie sprawdzić, co pamiętacie po lekturze drugiej części ,,Dziadów” Adama Mickiewicza, macie ochotę poczuć się jak w grze ,,Milionerzy”, odpowiadając na pytania dotyczące ,,Chłopców z Placu Broni” lub ,,Żony modnej”, zapraszamy do podjęcia wyzwania! Wystarczy kliknąć w wybrany link.

Podczas spotkań młodzież uczyła się poprzez zabawę, zdobywając ważną umiejętność prezentowania wiedzy i publikowania materiałów w sieci. W tym celu korzystała ze sprzętu zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości: laptopa, aparatu fotograficznego i gimbala, oświetlenia Soft Box.

Autorzy publikowanych materiałów to Lena, Julia, Aniela, Iza, Małgosia, Lena, Monika, Ola, Zuzia, Kalina, Oliwia, Krzysiu, Bartek i Kuba.

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
maj 2024
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031