Deklaracja dostępności
Szkolny Facebook
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Laboratoria Przyszłości na lekcjach geografii

Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie bierze udział w Programie Laboratoria Przyszłości, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W czasie kolejnych lekcji geografii piątoklasiści poznawali strefy krajobrazowe świata – ich klimat, rośliny, zwierzęta i mieszkańców. Zdobyte wiadomości utrwalili, wykonując makiety wybranego krajobrazu.
Projekt udał się znakomicie, prace zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie ze szczególną dbałością o realistyczne przedstawienie charakterystycznych cech wybranego krajobrazu.
Aparat fotograficzny, który można wykorzystać zarówno do robienia zdjęć, jak również do nagrywania filmów, zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości, posłużył uczniom do udokumentowania materiału w formie prezentacji, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

#LaboratoriaPrzyszlosci

Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
grudzień 2023
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031