Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Poznajemy mikrokontrolery Arduino #Labs of the Future

#Labs of the Future

Jak wybrać mądrze i świadomie swoją karierę zawodową?

Odpowiedź jest prosta – trzeba się sprawdzić jak najwcześniej np. w ramach zajęć dodatkowych. Wszyscy znamy powiedzenie „Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci”…

I właśnie w ramach programu #Laboratoria przyszłości kilkoro chłopców z naszej szkoły, zainteresowanych karierą w branży tech, uczestniczy w kole elektroniczno-robotycznym. Aktualnie chłopcy poznają budowę i zasadę działania elementów elektronicznych oraz prawa fizyczne zachodzące w procesie przepływu prądu. Prawo Ohma i Prawa Kirchhoffa. Zainteresowani nauczą się lutować a także budować złożone układy i programować mikrokontrolery Arduino. Wkrótce również będą latać dronem, którego można programować za pomocą np. graficznego środowiska Scratch. W dalszej perspektywie będą montować roboty Lego Spike PRIME i nauczą się projektowania oraz drukowania w technologii 3D.

Bartosz Różański

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
maj 2024
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031