Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Relacje ze szkolnej „Świątyni Dumania”

Przerwa na Harry’ego Pottera

29 października w szkolnej bibliotece zorganizowano konkurs o najsłynniejszym nastoletnim czarodzieju. Fani Harry’ego musieli zmierzyć się z serią 32 pytań związanych z życiem w Hogwarcie. Atmosfera konkursu była gorąca, a rywalizacja zacięta. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą z zakresu filmu i powieści. 

Wyniki konkursu:

I miejsce – Lena Kowalska z kl. VIa;
II miejsce – Aleksandra Olkiewicz z kl. Vb;
III miejsce Jakub Sobstel z kl. VIIc.

Gratulujemy!

Pasowanie na Czytelnika

24 września 2021 r. uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki SP 4 w Koszalinie podczas Pasowania na czytelnika. Uroczystość miała na celu zapoznanie najmłodszych z „Regulaminem biblioteki” i szkolnym księgozbiorem.
Pierwszaki wysłuchały opowieści pt. „Tajemnice biblioteki”, a następnie miały możliwość wykazania się znajomością baśni i bajek.
Po takim wprowadzeniu, skupione i poważne uroczycie przyrzekły, że będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika, a na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy uczeń otrzymał okolicznościowy dyplom.

Życzymy naszym najmłodszym czytelnikom wielu ciekawych przygód w świecie książek!

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
maj 2024
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031