Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Skills Challenge „Mierz Wysoko” 2017

15 listopada uczniowie Szkoły podstawowej nr 4 wzięli udział w piątej edycji Szkolnego Skills Challenge „Mierz Wysoko” organizowanego przez Fundację Marcina Gortata, wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Akcja ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz zachęcenie uczniów do aktywniejszego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej. Spośród pięćdziesięciu szkół podstawowych w całej Polsce zakwalifikowanych do udziału w projekcie, zostanie wyłonionych dziesięciu zwycięzców, którzy w finale będą konkurować o tytuł mistrza. Nagrodą dla zwycięzcy, ale również dla nauczyciela wychowania fizycznego, będzie wyjazd do USA na mecz ligi NBA oraz spotkanie z Marcinem Gortatem.
W Koszalinie akcja MG13 odbyła się w sali gimnastycznej I LO im. St. Dubois, w której wzięliśmy udział wraz ze Szkołą Podstawową nr 9. Reprezentacja naszej szkoły licząca 30 zawodników pokonała na czas specjalnie przygotowany tor sprawnościowy, którego poszczególnymi elementami były zadania związane z dyscyplinami sportowymi najczęściej uprawianymi w szkole. Najszybszy okazał się Jakub Kociubiński z klasy 6a, który ma szansę wziąć udział w finale krajowym Skills Challenge w Łodzi. Trzymamy za niego kciuki, aby okazał się najlepszy w tegorocznej edycji akcji!

Na rok 2023/2024
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
czerwiec 2023
P W Ś C P S N
« maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930