Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Pierwszy Dzień Wiosny – Wyniki Talenciaków 2022

21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Na ten dzień nasi uczniowie przygotowali swoje klasowe marzanny, które wzięły udział w konkursie o tytuł najpiękniejszej. W  rywalizacji wzięło udział aż piętnaście „pięknych pań”.

Jury w składzie:  p. Agnieszka Andrzejak, p. Katarzyna Fiebiger, p. Maja Milka, p. Aneta Pawliszyn, p. Izabela Rzadkiewicz, p. Anna Zielenieckai p. Elżbieta Zwolińska przyznało najwięcej punktów marzannie z klasy 7a, która wygrała voucher na pizzę dla całej klasy, zaś klasy zajmujące II i III miejsca – kl. 7b, 4c, 2b otrzymały nagrody finansowe na realizację własnych klasowych potrzeb w wysokości 100zł. Nagrody ufundował Samorząd Uczniowski.

Tego samego dnia rozstrzygnięty został też konkurs talentów „My Dzieciaki Talenciaki”. Uczniowie prezentowali swoje talenty w formie zdalnej, co następnie zostało przedstawione społeczności uczniowskiej przez p. Anna Mochnacz.

Wyniki Talenciaków 2022  klasy 1-3

Kategoria instrumentalna 
1. miejsce Nikodem Sawczak 3a i Lena Brzostko 2b
2. miejsce Wiktoria Boguszewska 3c 
3. miejsce Jakub Sawczak 3a

Kategoria taneczna 
1. miejsce Anna Szmit 2b

Kategoria znawca flory i fauny 
1. miejsce Arkadiusz Ilkiewicz 1a

Kategoria dyscypliny sportowe 
1. miejsce Patrycja Łuczak 1a   
2. miejsce Antoni Piesik 1a 

Kategoria techniczna
1. miejsce Gustaw Słupczyński 3b

Wyniki Talenciaków 2022 klasy 4-8

Kategoria wokalna
1. miejsce Zuzanna Wesołowska 6a
2. miejsce Julia Fedczak 4a
3. miejsce Zofia Kaszuba 8b

Kategoria instrumentalna
1. miejsce Dawid Sawczak 4c
2. miejsce Arkadiusz Piwoński 8b

Kategoria taneczna
1. miejsce Joanna Szcześniak 5b

Kategoria rękodzieło
1. miejsce Maja Terlecka 5b

Kategoria informatyczna
1. miejsce Sviatoslav Hohulynskyi 5b

Kategoria zwierzolubni
1. miejsce Aniela Kamińska 4a

Kategoria plastyczna
1 miejsce Lena Kowalska 6a

Dziękujemy wszystkim, którzy wykazali swoje chęci i wzięli udział w naszych zabawach.

Gratulujemy zwycięzcom.

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
marzec 2024
P W Ś C P S N
« lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031