Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Dzień Kosmosu, dzień naszej szkoły!

21 maja obchodzony jest Światowy Dzień Kosmosu, który ma na celu zachęcanie do poznawania i odkrywania tajemnic wszechświata oraz upamiętnienie wydarzeń związanych z badaniami przestrzeni kosmicznej. Nasza szkoła nosząca imię Zdobywców Kosmosu wzięła udział w okolicznościowej uroczystości.

Na scenie wystąpili aktorzy, recytatorzy, wokaliści, tancerze… można rzec, że tego dnia cała społeczność szkolna wyruszyła we wspólną podróż wgłąb kosmosu. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło oglądanie filmu o trudach rzeczywistości szkolnej, kosmicznych podbojach dokonywanych podczas lekcji, zdobyczach i owocach misji realizowanej pod czujnym okiem sektora MASTER. Dla zainteresowanych: (tu:link). 

Wiosenne obchody święta szkoły zostały entuzjastycznie przyjęte przez całą społeczność szkolną. Tęskniliśmy za wspólnymi spotkaniami! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930