Deklaracja dostępności
Szkolny Facebook
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Krok dalej w Przyszłość. Odkrywaliśmy szkolne moce z Mobilnymi Laboratoriami

We wtorek 13 grudnia ekipa Mobilnych Laboratoriów Przyszłości odwiedziła naszą szkołę. Eksperci z laboratoryjnym sprzętem przybyli do Czwórki, aby zaprezentować uczniom wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i zabrać młodzież w podróż po najnowszych technologiach. Z zajęć skorzystały klasy IV a, IV c, V a i V b.
Uczniowie poszerzyli wiedzę na temat drukarek 3D oraz dowiedzieli się czym jest sztuczna inteligencja, jakie jest jej zastosowanie. Zajęcia z użyciem okularów rozszerzonej rzeczywistości Class VR wzbudziły wśród uczestników najwięcej emocji. Odbyć niesamowitą wycieczkę po wnętrzu egipskiej piramidy, oglądać zorzę polarną, trzymać w dłoni bijące serce, ludzką czaszkę. Czy to science-fiction? Nie. Gogle VR to niesamowite narzędzie interaktywne.
Były to interesujące i kreatywne zajęcia.

#laboratoriaprzyszłości

Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
grudzień 2023
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031