Deklaracja dostępności
Szkolny Facebook
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Artystyczne, świąteczne przygotowania. Tym razem z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.

Przed nami święta Bożego Narodzenia. W naszej szkole rozpoczęły się artystyczne, świąteczne przygotowania, tym razem z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.

Klasy 1-8 przygotowują teledyski świąteczne, które będą prezentowane na korytarzu szkolnym w ostatnim tygodniu przed świętami. Po pierwszych nagraniach jest już klasa 8b, która zdecydowała się na nagranie teledysku do piosenki Last Christmas, zatytułowaliśmy go „Last
Christmas czyli ostatnie wspólne święta klasy 8b”. Uczniowie wykorzystali do tego celu kamerę, aparat fotograficzny, greenscreen oraz oświetlenie. Nagranie trwało godzinę lekcyjną, ale montaż cały weekend. Brawo Filip Protosewicz.

Sprzęt zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości przydał się również na zajęciach rewalidacji z uczniem klasy 2. Z pomocą długopisu 3D ćwiczyliśmy koncentrację uwagi, kreatywność, rozwijaliśmy mocne strony ucznia. Zajęcia bardzo się podobały, pracowaliśmy 2 godziny.

Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
grudzień 2023
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031