Deklaracja dostępności
Szkolny Plan Lekcji
Gorący Posiłek
mLegitymacja
Nauka zdalna
Logowanie do platformy Google Classroom
Poczta służbowa
Logowanie się do poczty w szkolnej domenie
Dziennik Uonet+
Platforma Edukacyjna
Stołówka
Strona e-podręczniki
Egzamin ósmoklasisty

Tydzień cudów – czyli kolejna edycja Szlachetnej Paczki

Tydzień cudów – czyli kolejna edycja Szlachetnej Paczki

Nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić świat jednej rodziny! Tak brzmiało nasze motto tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Tym razem postanowiliśmy wspomóc rodzinę p. Pawła, która została dotknięta ciężką chorobą. Potrzeby były naprawdę niewielkie: żywność, chemia gospodarcza i odzież. I jak co roku – stanęliśmy na głowie – by zebrać wszystkie „potrzebności”. Czasu było niewiele, ale wierzyliśmy, że społeczność naszej szkoły nie będzie obojętna. Do akcji włączyli się rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, przyjaciele szkoły oraz oczywiście uczniowie. I udało się! Po raz kolejny udowodniliśmy, że chcemy i potrafimy mądrze pomagać!
W sobotę – 10 grudnia – zapakowaliśmy i zawieźliśmy do koszalińskiego magazynu Szlachetnej Paczki – ponad 30 paczek, paczuszek, kartonów i pakunków. Sami nie mogliśmy uwierzyć, że w ciągu 3 dni udało nam się zebrać aż tyle! To niezwykle budujące, że w tak trudnych czasach potrafimy się zjednoczyć i otworzyć serca dla innych.
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tegorocznej zbiórki!
Dobro wraca!
Życzymy wszystkim Państwu spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Rekrutacja 2024
Szkolny Facebook
Czytelnictwo
Specyfikacje
Klauzule RODO
Labs of the Future
Centrum Pomorza
Nasza szkoła
Główny budynek
Adres szkoły

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Zdobywców Kosmosu

75-321 Koszalin

ul. Podgórna 45

tel./fax. 94-343-15-48

e-mail:

Poczta całej organizacji SP4

Kalendarz
maj 2024
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031