Tydzień cudów – czyli kolejna edycja Szlachetnej Paczki

Nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić świat jednej rodziny! Tak brzmiało nasze motto tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Tym razem postanowiliśmy wspomóc rodzinę p. Pawła, która została dotknięta ciężką chorobą. Potrzeby były naprawdę niewielkie: żywność, chemia gospodarcza i odzież. I jak co roku – stanęliśmy na głowie – by zebrać wszystkie „potrzebności”. Czasu było niewiele, ale wierzyliśmy, że społeczność naszej szkoły nie będzie obojętna. Do akcji włączyli się rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, przyjaciele szkoły oraz oczywiście uczniowie. I udało się! Po raz kolejny udowodniliśmy, że chcemy i potrafimy mądrze pomagać!
W sobotę – 10 grudnia – zapakowaliśmy i zawieźliśmy do koszalińskiego magazynu Szlachetnej Paczki – ponad 30 paczek, paczuszek, kartonów i pakunków. Sami nie mogliśmy uwierzyć, że w ciągu 3 dni udało nam się zebrać aż tyle! To niezwykle budujące, że w tak trudnych czasach potrafimy się zjednoczyć i otworzyć serca dla innych.
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tegorocznej zbiórki!
Dobro wraca!
Życzymy wszystkim Państwu spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!